Pobierz WOW POLAND

Stwórz profil atrakcji

dla muzeum, zamku, miasta...

1. Twoja atrakcja idealnie pasuje do aplikacji WOW Poland?
2. Chcesz dołączyć do najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce?
3. Skontaktuj się z nami, by utworzyć nowy wymiar zwiedzania.
Skontaktuj się z nami

Polityka prytwatności

Sekcje w niniejszej Polityce Prywatności regulują sposób, w jaki aplikacja WOW Poland zbiera i wykorzystuje wszelkie informacje od Użytkowników. Korzystając z aplikacji WOW Poland, Użytkownicy wyrażają zgodę na zbieranie i wykorzystanie danych osobowych podanych w Polityce Prywatności. Właściciel aplikacji może zmienić tę politykę prywatności od czasu do czasu; Dlatego Użytkownicy są zachęcani do regularnego sprawdzania Polityki Prywatności.

Prywatne informacje identyfikacyjne

Po zainstalowaniu aplikacji WOW Poland możemy gromadzić i zapisywać informacje w celu zwiększenia satysfakcji i korzyści płynących z korzystania z naszych usług. Będziemy zbierać prywatne dane od Użytkowników tylko wtedy, gdy zostaną o tym powiadomieni i dobrowolnie wyrażą na to zgodę. Użytkownicy mogą zawsze odmówić udzielenia informacji osobistych. We wspomnianym przypadku Użytkownicy powinni unikać korzystania z funkcji sieciowych, takich jak logowanie poprzez Facebook, udostępnianie, zapraszanie znajomych itd.

Nieosobowe informacje identyfikacyjne

Możemy zbierać nieosobowe informacje identyfikacyjne dotyczące Użytkowników podczas korzystania z aplikacji WOW Poland. Wspomniana informacja obejmuje, ale nie ogranicza się do: typu urządzenia, marki i modelu, wersji systemu operacyjnego, unikalnych identyfikatorów urządzeń, miejsca i kraju.

Dane osobowe

Aplikcja WOW Poland nie gromadzi żadnych danych osobowych swoich Użytkowników za sprawą własnych mechanizmów i baz danych. Aplikacja umożliwia dostęp do funkcji sieciowych realizowanych za pośrednictwem Facebooka i systemu uprawnień, które ten serwis udostępnia. W skład informacji osobistych, które aplikacja może wykorzystywać, lecz nie gromadzić, wchodzą informacje podstawowe profilu Facebook. WOW Poland wyraźnie prosi o zezwolenie na odczyt tych danych jak i publikowanie na osi czasu w imieniu Użytkownika.

Dostęp przez serwisy społecznościowe

Korzystając z aplikacji WOW Poland za pośrednictwem Facebooka, Użytkownicy zezwalają Właścicielowi aplikacji używać ich danych osobowych poprzez mechanizmy i aplikacje platformy społecznościowej Facebook. Ta zgoda zostaje wyrażona poprzez Użytkownika w momencie gdy wyraża chęć zalogowania się poprzez Facebook lub opublikowania treści na własnej osi czasu.

Informacje o użytkowaniu

Aplicka WOW Poland może zbierać anonimowe dane o sposobie użytkowania aplikacji. Dane te pomogą nam bardziej efektywnie odpowiadać na zgłoszenia błędów, potrzeby i pytania klientów. Dzięki zagregowanym, anonimowym danym będziemy w stanie lepiej zrozumieć jak nasi Użytkownicy jako grupa korzystają z aplikacji i jej zasobów. Ponadto, Użytkownicy udostępniający swoje dane osobiste przez platformę Facebook wyrażają zgodę na wysyłanie do nich wiadomości, dotyczących między innymi nowych produktów, funkcji, ulepszeń, promocji, konkursów i innych rzeczy, którymi mogą być zainteresowani. Użytkownicy mogą później zrezygnować z tych wiadomości wysyłając nam e-mail lub po prostu przez odinstalowanie aplikacji z platformy Facebook.

Udostępnianie danych osobowych

Nie sprzedajemy, udostępniamy czy wypożyczamy danych osobowych Użytkowników innym osobom lub podmiotom. Jedyny wyjątek to sytuacja, w której zostaniemy o to poproszeni przez organy ścigania lub podobne organizacje państwowe w przypadku śledztwa, zapobiegania oszustwom i działalności przestępczej, naruszenia praw własności intelektualnej lub innych nielegalnych działań, które mogą narazić Użytkowników lub Właściciela aplikacji WOW Poland do prawnych odpowiedzialności.

Opcje społecznościowe

Funckcje aplikacji WOW Poland mogą oferować integrację z usługami udostępniania i podobnych narzędzi (takich jak Google Button +1, przycisk Facebook Like, itp), które mogą być wykorzystywane do wymiany informacji i działań Użytkowników w czasie interakcji z aplikacją. Aplikcja może również integrować usługi do udostępniania wyników i osiągnięć Użytkowników, jak Facebook Achievements. Wykorzystanie tych usług jest dobrowolne z punktu widzenia każdego Użytkownika. Wyrażenie na nie zgody nie jest niezbędne do korzystania z aplikacji. Funkcje społecznościowe, na które Użytkownik wyrazi zgodę, umożliwią dzielenie się treśćmi z innymi znajomymi lub ogółem społeczeństwa, w zależności od sprecyzowanych przez Użytkownika opcji konfiguracyjnych. Aby uzyskać więcej informacji na temat celu i zakresu zbierania i przetwarzania danych w związku z udostępnianiem funkcji społecznościowych, przejdź do polityki prywatności tych serwisów społecznościowych.

Analizy statystyczne i analityczne świadczone przez firmy trzecie

Możemy pozwolić firmom trzecim na dostarczanie usług analitycznych. Firmy te mogą wykorzystywać cookies, web beacons, statystyki konta Facebook (jeśli została wyrażona zgoda) i inne techniki, aby zbierać informacje o Tobie w związki z korzystaniem z naszej aplikacji. Do informacji tych mogą zaliczać się, np. adresy IP czy identyfikatory urządzenia mobilnego.

Akceptacja warunków

Korzystając z aplikacji WOW Poland, zgadzasz się z warunkami tej Polityki. Jeśli nie akceptujesz warunków niniejszej Polityce, prosimy nie korzystać z aplikacji. Ciągłe korzystanie z naszych produktów po jakiejkolwiek zmianie tej Polityki Prywatności zostaną uznane za akceptację zmian i / lub nowych warunkach.

Kontakt z nami

Jeśli są jakieś pytania dotyczące tej Polityki Prywatności można skontaktować się z nami za pomocą poniższego adresu e-mail: info@wowpoland.pl