Pobierz WOW POLAND

Stwórz profil atrakcji

dla muzeum, zamku, miasta...

1. Twoja atrakcja idealnie pasuje do aplikacji WOW Poland?
2. Chcesz dołączyć do najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce?
3. Skontaktuj się z nami, by utworzyć nowy wymiar zwiedzania.
Skontaktuj się z nami

WOW Poland

WOW Poland to nowy wymiar zwiedzania obiektów turystycznych!

Aplikacja umożliwia samodzielne odkrywanie historii zabytków, jednocześnie przekazując tyle samo wiedzy o danym obiekcie, co podczas zwiedzania z przewodnikiem. Jej atutem jest to, że pozwala decydować o tym, czego naprawdę chcemy się dowiedzieć, w jakim języku i jaką trasą podążyć, by usłyszeć i zobaczyć to, co najbardziej nas interesuje. Jest to idealne rozwiązanie dla indywidualistów lubiących własne tempo zwiedzania i stroniących od tłumów.

WOW Poland to więcej niż tradycyjny audioprzewodnik. Aplikacja wykorzystuje wszelkie możliwości urządzeń multimedialnych, prezentując zdjęcia, filmy, efekty 3D czy obrazy 360°. Dzięki temu możemy zobaczyć więcej niż to, co na co dzień eksponowane jest w danym obiekcie.

Zachęcamy do ściągnięcia samej aplikacji (jeszcze bez tras zwiedzania) już w domu za pomocą sklepu Google Play (dla systemu Android od wersji 4.3 i wyżej) lub za pomocą App Store (dla system iOS od wersji 7.0 i wyżej). W aplikacji zastosowane zostały beacony, które rewolucjonizują obecnie rynek turystyczny i umożliwiają podróżnikom zwiedzanie w sposób innowacyjny.

Każde miejsce ma swoją unikalną historię – poznaj ją, zwiedzając z WOW Poland.