Pobierz WOW POLAND

Stwórz profil atrakcji

dla muzeum, zamku, miasta...

1. Twoja atrakcja idealnie pasuje do aplikacji WOW Poland?
2. Chcesz dołączyć do najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce?
3. Skontaktuj się z nami, by utworzyć nowy wymiar zwiedzania.
Skontaktuj się z nami

FAQ

Dlaczego przystanki aplikacji nie działają po zainstalowaniu?
WOW Poland funkcjonuje w sieci opartej na beaconach, rozmieszczonych w danym obiekcie. Informacje wyzwalane są przez bluetooth, a to oznacza, że aplikację można zainstalować w domu, jednak odsłuchać jej treści można dopiero w danym obiekcie.
Co zrobić, gdy ciągle wyświetla się komunikat „przystanek poza zasięgiem” ?
Należy zbliżyć się do miejsca oznaczonego numerem danego przystanku zwiedzania. Tam znajduje się beacon wyzwalający treść i w odległości kilku metrów od tego miejsca aplikacja powinna uruchomić się automatycznie. Jeśli się nie uruchamia, należy sprawdzić czy jest włączony bluetooth i lokalizacja w telefonie.
Dlaczego punkt na trasie zwiedzania nie uruchamia się gdy znajduję się przy nim i mam włączony bluetooth?
Trzeba wówczas zmienić ustawienia lokalizacji i zezwolić aplikacji WOW Poland na przesyłanie danych o lokalizacji. Przeważnie włącza się tą opcję w „Prywatności” znajdującej się w „Ustawieniach” telefonu.
Czy można korzystać z aplikacji nie mając słuchawek?
Zależy to od zwiedzanego obiektu. Niektóre trasy oferują taką możliwość, jednak w obiektach zamkniętych tryb głośnomówiący jest zwykle zablokowany z uwagi na komfort zwiedzania wszystkich turystów. W takim przypadku można skorzystać z wersji do czytania lub poprosić o słuchawki, które w każdym obiekcie dostępne są nieodpłatnie.
Czy aplikacja dostępna jest również w systemie Windows?
Niestety nie. Aplikacja działa wyłącznie w systemach Android od wersji 4.3 i wyżej oraz iOS od wersji 7.0 i wyżej.
Czy można ponownie odsłuchać zwiedzoną trasę w domu?
WOW Poland jest aplikacją do zwiedzania i ma na celu uatrakcyjnienie przebywania w obiektach turystycznych. Opowiada o miejscach, które widzi się podczas zwiedzania, dlatego odsłuchiwanie jej w domu nie byłoby zbyt interesujące. Aplikacja daje możliwość wielokrotnego przesłuchania treści na miejscu, jednak nie poza obiektem. Pracujemy nad możliwością odsłuchiwania w domu fragmentów tras z najistotniejszymi informacjami o obiekcie.